Dorpshuis De Belleman

Type organisatie: 
Plaats: 
ZWARTEBROEK
Gemeente: 
Barneveld
Inwoneraantal: 
1 278

Locatie

Eendrachtstraat 97
3785 KT ZWARTEBROEK
Omschrijving: 

Informatie over ons Vitaal Gelderland project

Terzijde van de snelweg, de A1, ligt Zwartebroek in de Gelderse Vallei niet ver van Hoevelaken. In Zwartebroek dus staat ons dorpshuis "De Belleman". Sinds 1983 het warm kloppende hart van de kernen Zwartebroek en Terschuur.De eigenaar, de "Vereniging Dorpshuis Zwartebroek", kent een twintigtal plaatselijke verenigingen als leden, die intensief gebruik maken van de faciliteiten, die het gebouw ons biedt. Die bestaan o.m. uit een grote zaal (260 m2) en twee kleinere zalen van 70 en 60 m2.Na twee uitbreidingen/ renovaties willen we onze accommodatie dan ook vooral presenteren als een zalencentrum uitermate geschikt voor vergaderingen, cursussen, personeelsfeesten, verjaardagen, bruiloften en last but not least voor onze dorpsfeesten.Ook verzorgen we desgewenst buffetten, lunches en diners in onze gerenoveerde, professionele keuken.Bovenstaande mogelijkheden zijn bijzonder aantrekkelijk doordat ons dorpshuis landelijk zo centraal ligt en beschikt over een ruime parkeerplaats.U wilt meer weten, raadpleeg dan onze website: www.debelleman.nl en maak desgewenst kennis met onze beheerster, Teuni van Ramshorst.

Nieuws juli 2016:
Barneveld - ZWARTEBROEK Het dorpshuis in Zwartebroek gaat verduurzamen. Met een lening van 25.000 euro van de gemeente Barneveld kan beheerder Stichting Terbroek verschillende maatregelen nemen om het energiegebruik te verminderen. Er komen onder meer zonnepanelen op het dak van De Belleman.

 

 

Kracht en initiatief van bewoners